Text Box: L= League        C= Cup      S= Shield    T = Trophy     F= Friendly     Season 2021/22 Age groups

       Home fixture

TEAMS:

Date

Team

K. O.

Venue

Opposition

 

 

 

 

 

 

 

Sat 22 Jan

1st XI

2.00 pm

A

Keelby United Reserves

L

 

2nd XI

2.00 pm

H

Market Rasen Town

L

 

Girls U12

10.30 am

A

Louth Old Boys

L

 

 

 

 

 

 

Sun 23 Jan

U15

12.30 pm

H

Heckington

L

 

U14

12.30 pm

H

Metheringham

L

 

U14 Rís

10.30 am

H

Heckington

L

 

U12

10.30 am

A

Boston United Community Black

L

 

U11

12.30 pm

H

Swineshead

T

 

U10

10.30 am

H

HBW United

L

 

U9

12.30 pm

A

Birchwood Colts

L

 

 

 

 

 

 

Sat 29 Jan

1st XI

1.30 pm

H

Ludford Rovers

C

 

2nd XI

1.30 pm

A

Manby

T

 

Girls U12

tbc

H

The Ropsley Colts

C

 

 

 

 

 

 

Sun 30 Jan

U15

2.30 pm

A

Ancaster Athletic

L

 

U14 Rís

10.30 am

H

Wainfleet United

L

 

U11

2.15 pm

H

Birchwood Colts

T

 

U10

2.15 pm

A

Sleaford Town

L

 

U9

2.15 pm

A

Greenbank Barcelona

L

 

 

 

 

 

 

Sat 05 Feb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girls U12

10.30 am

A

Lincoln United

C

 

 

 

 

 

 

Sun 06 Feb

U14

12.30 pm

H

Nettleham

L

 

U12

12.30 pm

A

Greenbank

L

 

U11

12.30 pm

A

Swineshead Bees

T

 

U10

10.30 am

H

Carlton

L

 

U9

12.30 pm

A

Swifts

L

 

 

 

 

 

 

Sat 12 Feb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 13 Feb

 

 

 

 

 

 

U14

12.30 pm

A

Greenbank Cobras

L

 

U14 Rís

10.30 am

H

Boston Town Saints

L

 

U11

10.30 am

A

Ropsley Colts

T

 

U10

10.30 am

H

Bears

L

 

 

 

 

 

 

Sat 19 Feb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girls U12

10.30 am

A

Gainsborough Trinity

L

 

 

 

 

 

 

Sun 20 Feb

U15

2.15 pm

H

Young Dons

L

 

U14

12.30 pm

H

Retford United Blacks

L

 

U12

10.15 am

H

The Ropsley Colts

L

 

U10

10.30 am

H

Nettleham

L

 

U9

10.30 am

A

Navenby Bees

L

 

 

 

 

 

 

Sat 26 Feb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girls U12

10.30 am

H

Louth Old Boys

L

 

 

 

 

 

 

Sun 27 Feb

U15

10.30 am

A

Bardney Panthers

L

 

U12

10.30 am

A

HBW Imps

L

 

U10

10.30 am

A

Hykeham Tigers

L

 

U9

10.30 am

H

Young Dons

L

 

 

 

 

 

 

Sat 05 March

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 06 March

U15

12.30 pm

A

Mablethorpe Athletic

L

 

U14

12.30 pm

H

North Lindum Hawks

L

 

U12

2.15 pm

A

Sleaford Town

L

 

U11

12.30 pm

H

Skegness Imps Seasiders

T

 

U10

10.30 am

H

Skegness Town

C

 

 

 

 

 

 

Sat 12 March

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U15

10.30 am

A

Keelby United

L

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 13 March

U15

10.30 am

A

Greenbank Barracudas

L

 

U14

12.30 pm

A

Ancaster Athletic

L

 

U11

12.30 pm

H

Caythorpe

T

 

U10

12.30 pm

A

Greenbank Dragons

C

 

U9

12.30 pm

H

Swifts

L

 

 

 

 

 

 

Sat 19 March

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 20 March

U15

2.15 pm

A

Greenbank

L

 

U14

12.30 pm

H

Wopodhall Spa United

L

 

U12

10.15 am

H

Hykeham Tigers

L

 

U11

12.30 pm

A

Mablethorpe Athletic

T

 

U10

10.30 am

H

Louth Old Boys Reds

C

 

U9

12.30 pm

H

Navenby Bees

L

 

 

 

 

 

 

Sat 26 March

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Girls U12

tbc

A

Lincoln United

F

 

 

 

 

 

 

Sun 27 March

U12

10.15 am

H

Greenbank

L

 

U11

12.30 pm

H

Horncastle Town

L